OCMW-Raad

De Raad voor Maatschappelijk Welzijn of OCMW-Raad is het hoogste orgaan binnen het OCMW. Elke zes jaar worden de leden verkozen door de gemeenteraad. In Lummen zijn er negen leden in de Raad en zij stippelen het beleid uit van het OCMW.

De OCMW-Raad vergadert minstens 10 keer per jaar, en de vergaderingen bestaan telkens uit een openbaar en een gesloten gedeelte. Tijdens het openbare gedeelte is iedereen welkom om de bespreking van de punten op de agenda bij te wonen.

Samenstelling (in alfabetische volgorde)

OCMW-Raad 2013 Willy BijnensWilly Bijnens (CD&V)
raadslid en lid bijzonder comité sociale dienst 
St. Janstraat 16
3560 LUMMEN
013 522 191
0474 422 511
willy.bijnens@lummen.be


OCMW-Raad 2013 Martine BriesMartine Bries (CD&V)
raadslid en lid bijzonder comité woonzorgcampus
Burgemeester Briersstraat 5
3560 LUMMEN
martine.bries@lummen.be  




OCMW-Raad 2013 Armand BusselenArmand Busselen (onafhankelijk)
raadslid
Hulshoekstraat 36
3560 LUMMEN
armand.busselen@lummen.be




OCMW-Raad 2013 Birgitt CarlierBirgitt Carlier (sp.a)
OCMW-Voorzitter
Veldstraat 10E
3560 LUMMEN
0472 045 997
birgitt.carlier@lummen.be 



OCMW-Raad 2013 Els LijnenEls Lijnen (N-VA)
raadslid
Bremstraat 30
3560 LUMMEN
0478 341 759
els.lijnen@lummen.be



OCMW-Raad 2013 Kristof MolsKristof Mols (CD&V)
raadslid en lid bijzonder comité sociale dienst
Kempenstraat 10
3560 LUMMEN
0472 740 201
kristof.mols@lummen.be 



OCMW-Raad 2013 An PoolsAn Pools (Open Vld)
raadslid
Vreebosstraat 6
3560 LUMMEN
0476 896 702
an.pools@lummen.be 



Marie-Claire SerwyMarie-Claire Serwy (CD&V)
raadslid
Rekhovenstraat 10
3560 LUMMEN
013 521 581
0479 775 818
marie-claire.serwy@lummen.be 


 

OCMW-Raad 2013 Alois VangriekenAloïs Van Grieken (CD&V)
raadslid en lid bijzonder comité woonzorgcampus
St. Lambertusstraat 15
3560 LUMMEN
0496 751 042
alois.vangrieken@lummen.be